شرکت خدمات حسابداری، حسابرسی و مشاوره امور مالیاتی اندیش تراز دوان ارائه دهننده خدمات مالی و مالیاتی ، خدمات حسابداری ، خدمات حسابرسی ، آموزش حسابداری ، کارآموزی حسابداری شرکت اندیش تراز دوان با سالها تجربه و پژوهش مدیران مالی خود در تهران بعنوان یکی از برترین های شرکت حسابداری و حسابرسی شناخته شده است. با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری دقیق و مفید مهمترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست.

این شرکت از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود ، به طیف گستردهای از شرکتهای ایرانی که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات مالی از قبیل : حسابداری ، حسابرسی ، اصلاح حساب ، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی نموده است .

 • بیانیه ماموریت

  ماموریت ما این است ارائه استثنایی خدمات مالی، قوانین مالیاتی و مشاوره به مشتریان خود می­باشد. به عبارتی ارایه خدماتی فراتر از اعداد و ارقام و سرعت بخشیدن به روند سودآوری برای مشتریان است.

 • بیانیه چشم انداز

  هدف اصلی ما به عنوان یک سازمان برای ارایه محصولات مالی با کیفیت بالا هم در ظاهر و محتوا است. ما همچنان به عنوان شخصیت حقوقی، معتقدیم توجه به اظهار نظر و عقاید اعضای سازمان  از اهم موارد است؛ هدف ما استخدام افراد متخصص با دیدگاه جذب بیشتر مشتری است. ما می خواهیم فرهنگ رشد، سودآوری و شور و شوق در سراسر مؤسسه رواج دهیم.

 • ارزش های سازمانی

  همه کارکنان ما با افتخار به موارد زیر را متعهد می­گردند:

  • صداقت – همیشه با مشتریان خود و همکاران به شیوه ای منصفانه و اخلاقی برخورد خواهد شد؛ به دست آوردن اعتماد دو طرفه از طریق اقدامات ما قابل دستیابی و ارزیابی است.
  • دانش – رشد حرفه­ای کارکنان و مدیران؛ ارزش ما در توانایی­هایمان برای توسعه دانش مدیران مجموعه و نیاز به رشد طور مستمر مهارتهای فنی جمعی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان است.
  • خدمات – شامل مفهوم کیفیت در همه چیز، از جمله ارایه سرویس­های مختلف و طرز فکر در هنگام برخورد با مشتریان.
  • احترام – احترام به یکدیگر را در شرکت خواهیم داشت که باعث بهره­وری بیشتر و رضایت کارکنان می­گردد.
  • رهبری – پرورش و توسعه مدیران آینده شرکت به منظور در اختیار گرفتن بخش عظیمی از بازار کار و مشتریان.
  • شور و شوق – استخدام و پرورش کارکنان با اشتیاق برای ارائه خدمات با کیفیت و در بالاترین سطح به مشتریان.